CONTACT

FORT BENOORDEN PURMEREND

Kwadijkerweg 8
1461 DW Zuidoostbeemster
telefoon: 0299-689111
e-mail: verkoop.beemster@wijnimportbart.nl
 

FOOD CENTER AMSTERDAM

Jan van Galenstraat 4
Lokatie: Centr. Groothandelsmarkt 143
1051 LJ Amsterdam
telefoon: 020 - 449 60 60
e-mail: verkoop.amsterdam@wijnimportbart.nl

 

Volg ons op:

      

U bevindt zich hier » Wijnimport J. Bart» Wie wij zijn» Ons team» Wijnadviseurs

 

Friesland, Groningen, Drenthe, Noord-Flevoland, Overijssel

Arthur Josso

arthur.josso@wijnimportbart.nl

06 - 22 420 861


Twente, Gelderland ten noorden van de Waal excl. de Veluwe, maar met Nijmegen e.o.

Dolf van Drempt

dolf.vandrempt@wijnimportbart.nl

06 - 55 818 826


Limburg, Oost Brabant tot Breda, Gelderland ten zuiden van de Waal, excl. Nijmegen e.o.

Noël Creemers

noel.creemers@wijnimportbart.nl

06 - 22 394 435

 

Rotterdam

Dirk Dijkstra

dirk.dijkstra@wijnimportbart.nl

06 - 22 248 243

 

Zeeland, West-Brabant excl. Breda

Jeffrey Bart

jeffrey.bart@wijnimportbart.nl

06 – 308 117 05


Zuid-Holland excl. regio Rotterdam

Ibert van der Waal

ibert.vanderwaal@wijnimportbart.nl

06 - 22 420 864

en

Gijs Glijn

gijs.glijn@wijnimportbart.nl

06 - 10 390 050


Amsterdam, Utrecht, Zuid-Flevoland, ’t Gooi, Veluwe

Erwin van den Bosch

erwin.vandenbosch@wijnimportbart.nl

06 - 22 420 862


Amsterdam

Rutger Slooff

rutger.slooff@wijnimportbart.nl

06 - 51 231 267


Noord-Holland, ten noorden van het Noordzeekanaal

Bart Dignum

bart.dignum@wijnimportbart.nl

06 - 22 248 244

Wijnbeschrijvingen

 

Via deze pagina zijn onze uitgebreide wijnbeschrijvingen te lezen, uit te printen en te versturen per e-mail.

 

 

proeverij


Op zondag 14 en maandag 15 oktober organiseren wij een proeverij ter viering van 30 jaar Wijnimport J. Bart Amsterdam.

QVSELECT

 

QVSelect levert een selectie van beroemde producenten aan de serieuze particuliere wijnliefhebber.

Amuse Wedstrijd


Meer informatie over de Gramona Amuse Wedstrijd en updates over de aanmeldingen.

QV Select


QVSelect is onze webwinkel voor de particuliere wijnliefhebber die ook thuis van onze wijnen wil genieten.

Ambassadeurs

 

27 restaurants en hotels door heel Nederland zijn een Champagne Barons de Rothschild Ambassadeur.